O nás

Naše firma se zabývá opravami elektromotorů střídavých i stejnosměrných, čerpadel, generátorů, elektromagnetů, transformátorů a podobných zařízení. Každoročně naši pracovníci opraví přes 2000 takových zařízení.

Jsme vybaveni na opravy většiny druhů asynchronních elektromotorů včetně kroužkových i vysokonapěťových, stejnosměrných motorů, transformátorů vzduchových i olejových, nejrůznějších cívek, elektromagnetů, spojek a brdz. Máme dlouholeté zkušenosti s opravami nejrůznějších zařízení.

Při opravách používáme vodiče s polyimidovou i skelnou izolací, polyesterové i nomexové izolace a kvalitní vypalovací impregnační laky.

Kromě oprav vinutí elektrických strojů zajištujeme také opravy mechanických částí, ložiskových pouzder a hřídelí. Disponujeme vlastními vyvažovacími stroji s maximální nosností 1100 kg a zajišťujeme vyvažování rotujících částí, hřídelí, rotorů, ventilátorů a oběžných kol.

Snažíme se maximálně vyhovět potřebám zákazníků na rychlost a kvalitu opravy. Pro naše zákazníky zajišťujeme také svoz zařízení do opravy a zpět.