Prodej elektromotorů

Nabízíme ke koupi starší repasované elektromotory, nové elektromotory českého dodavatele a umíme zprostředkovat prodej motorů mnoha výrobců.

Prodej repasovaných elektromotorů

Nabízíme starší elektromotory převážně české výroby. Všechny elektromotory jsou převinuté a opatřené novými ložisky. Motory jsou dlouhodobě skladované, před expedicí je čistíme tlakovým vzducehm a znovu zkoušíme. Motory mohou nést známky používání a mohou jim chybět původní štítky.

Prodej nových elektromotorů českého dodavatele

Dodáváme nové elektromotory českého dodavatele. Některé typy těchto motorů máme okamžitě skladem, nebo dokážeme dodat zpravidla do tří dnů. Dodat lze motory jednofázové i třífázové, s hliníkovou kostrou (od velikosti 160 s litinovou) v libovolném provedení IM B3, B5, B35, B14. Objednávat lze prostřednictvím e-mailu. Uvádějte požadovaný výkon, otáčky, napájení, velikost a provedení.

Jiný prodej

Na vyžádání jsme schopni dodat nové motory různých výrobců, mezi nimi např. SIEMENS, MOLL, SEW, nebo NORD. Dále můžeme nabídnout elektromotory s certifikací ATEX, nebo např. ponorná čerpadla z produkce SIGMA Group, nebo KOVO Konice. Spolupracujeme rovněž s dodavatelem čerpadel FLYGT.